• ul. Słowicza 13A, Warszawa
  • info@foryou.waw.pl

Zgodnie z doniesieniami naukowymi, a także moimi długoletnimi obserwacjami, bardzo istotnym elementem terapii kosmetologicznych jest prawidłowa podaż substancji odżywczych. Najlepiej jest zapewnić ja poprzez dietę, ale nie zawsze jest to możliwe. Dlatego zdecydowałam się poza kosmetycznymi metodami na wspomaganie procesów odnowy i regeneracji skóry suplementacją. W gabinecie dostępne są suplementy ForMeds. (logo)

Firma ForMeds ® została założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizuje się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków, wypełniaczy, przeciwzbrylaczy, barwników, słodzików. Gwarancją trwałości są nie konserwanty ale odpowiednio wyselekcjonowane składniki oraz sposób pakowania. Wiele suplementów ForMeds, ze względu na swój skład, odpowiednich jest dla wegan. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej. Pojemniki, w które opakowane są suplementy są wykonane z surowców roślinnych, podczas ich produkcji zmniejszona jest emisja CO2 do atmosfery. Etykiety są biodegradowalne i nadają się do kompostowania. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców. ForMeds dba nie tylko o Wasze zdrowie ale także o środowisko naturalne. Wszystkie produkty firmy ForMeds Sp. z o. o. znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. http://www.formeds.com.pl/

Dlaczego podczas kuracji kosmetologicznych potrzebna jest suplementacja? Żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, ciągłym pośpiechu i stresie. Często jemy w pośpiechu i nie analizujemy czy dieta zabezpiecza wszystkie potrzeby naszego organizmu. Z wiekiem oraz na skutek niektórych schorzeń i przewlekle przyjmowanych leków zmniejsza się wchłanianie składników pokarmowych w jelicie. Właśnie wtedy potrzebne są suplementy. Ale nie jakiekolwiek, tylko staranne dobrane i działające. Takie produkty proponuje marka linia PUR POWDER, BICAPS oraz Micro Bacti to najczęściej polecane przeze mnie suplementy wpływające korzystnie na stan skóry i całego organizmu.