• ul. Słowicza 13A, Warszawa
  • info@foryou.waw.pl

Nim skorzystasz z moich usług pozwól, że opowiem moją historię. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Miałam 13 lat kiedy mama zabrała mnie do swojej kosmetyczki…… Weszłam do pomieszczenia pachnącego ziołami, ręcznie robionymi kremami, luksusem. To były lata 70 zeszłego stulecia – nie było hurtowni kosmetycznych, dystrybutorów dowożących kosmetyki, nie było kosmetyków profesjonalnych, sprzętów wspomagających pracę i recepcji z komputerem. Była za to para ciepłych dłoni i ta niepowtarzalna atmosfera. To miejsce tak mnie urzekło, że nie potrafiłam myśleć o swojej przyszłości inaczej, jak tylko „będę kosmetyczką”.

Pracuję kosmetykami najlepszych marek, dokładnie wyselekcjonowanymi, o najlepszych składach chemicznych. Moją specjalnością zawodową są spersonalizowane terapie trudnych, problematycznych cer oraz wspomaganie kuracji kosmetologicznych odpowiednią dietą i suplementacją. Zdrowe i zadbane wnętrze organizmu to wolniejsze starzenie i piękniejsza skóra.

Mogą Państwo zaufać mojemu doświadczeniu i umiejętnościom. Od 1993 roku dbam o zdrowy i piękny wygląd kolejnych pokoleń moich klientów. Jestem finalistką konkursu Kosmetyczka Roku 2016 – otrzymałam II wyróżnienie spośród 10 ścisłych finalistek (udział w konkursie brało ponad 500kosmetyczek z całej Polski). Mam na swoim koncie tytuł Super Salon’94 oraz Złote Lustro miesięcznika Twój Styl.

Od ponad 15 lat swoją wiedzą dzielę się jako wykładowca i promotor prac dyplomowych w WSZKiPZ oraz WUM, a także na Uniwersytetach Trzeciego Wieku w Warszawie i Płocku.

Wciąż doskonalę swoje umiejętności i uczę się nowych, aby sprostać oczekiwaniom moich klientów i proponować zawsze najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania. Stawiam na terapie przywracające lub  wspomagające naturalne procesy naprawcze skóry.

Jestem mgr kosmetologii, dyplomowaną terapeutką twarzy, dietetyczką, absolwentką Wojskowej Akademii Medycznej, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz SGGW w Warszawie, wykładowcą akademickim (Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia). Zapewniam bezpieczeństwo, wysoką jakość i rozsądne ceny usług. W moim gabinecie każdy klient jest traktowany indywidualnie. Każdy zabieg zaczynamy od wnikliwego wywiadu. Nie spieszymy się, mamy czas porozmawiać o problemach skóry oraz znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Zapraszam mgr Dorota Witkowska, kosmetolog, specjalistka nauk medycznych w zakresie Promocji Zdrowia