• ul. Słowicza 13A, Warszawa
  • info@foryou.waw.pl

Drepoterapia jest zabiegiem wielowarstwowej terapii twarzy.  To innowacyjna, kompleksowa, wielowymiarowa i holistyczna terapia, naturalna  i bezpieczna dla każdego. Drepoterapia wpływa na skórę, mięśnie, tkankę łączną, tkankę kostną, zakończenia nerwowe oraz naczynia limfatyczne i krwionośne uwzględniając odrębne potrzeby tych tkanek w czasie manualnych technik stymulacji i wpływają na m.in.: metabolizm komórek, przepływy płynów, nawodnienie, natlenienie a co za tym idzie lepszy i młodszy wygląd skóry.

W czasie zabiegu możemy miejscowo wpływać na kondycję wszystkich tkanek, tj. skóry, powięzi, mięśni czy tkanki naczyniowej i nerwowej. Pracujemy na zewnątrz ciała, a efekty które uzyskujemy dotyczą też jego wnętrza. Tylko takie podejście zapewnia skuteczność i długotrwałe efekty terapii.

Jednym z elementów drepoterapii jest stymulacja zakończeń nerwowych, a to dzieje się za pomocą wybranych technik refleksologii twarzy, która działa miejscowo i ogólnie na cały ustrój. Refleksologia twarzy jest niezbędnym elementem drepoterapii. Łącze ją w jednym zabiegu z technikami stymulacji tkanki łącznej i mięśni  –  miofascioplastyką twarzy, szyi i dekoltu, drenażem limfatycznym oraz pracą na szwach twarzo- i mózgoczaszki  – osteoplastyką stanowi skondensowany zabieg terapeutyczno-estetyczny i daje  naturalny i bezpieczny, prosty w aplikacji, dający natychmiastowe efekty zabieg kosmetyczny.

Sesja terapeutyczna trwa 40-60 minut. Ilość i częstotliwość zabiegów oraz cena (od 150 PLN) ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji.