• ul. Słowicza 13A, Warszawa
  • info@foryou.waw.pl

Wszystkie zabiegi z zastosowaniem kosmetyków Creme Bar są spersonalizowane. Co to oznacza?

  • przed zabiegiem przeprowadzana jest wnikliwa konsultacja z badaniem skóry
  • kosmetyki są indywidualnie przygotowane dla każdego klienta w trakcie zabiegu
  • personalizacja działania polega na doborze odpowiedniej bazy zabiegu oraz substancji aktywnych, które są wprowadzane wybraną metodą w głąb skóry
  • po intensywnym zabiegu przedłużamy proces regeneracji i odnowy dzięki indywidualnej recepturze kremu biomembranowego, która uwzględnia specyficzne problemy skóry każdego klienta, a który stosuje się między wizytami u kosmetologa

Dlaczego warto? Optymalna pielęgnacja w gabinecie wraz z spersonalizowaną kuracją domową intensywnie pobudza skórę, poprawia funkcje obronne i naprawcze, reguluje zaburzoną pracę naskórka. Nie oczekuj, że efekty pojawią się po pierwszym zastosowaniu. Kuracja kosmetologiczna Creme Bar to proces, który musi trwać około 1-2 miesięcy aby naprawić zaburzenia i utrwalić efekty. W trakcie terapii istnieje możliwość modyfikacji kremów, tak aby efekty wciąż Cię satysfakcjonowały.

Dlaczego wybrałam Creme Bar jako wiodącą markę w gabinecie? Ponieważ kosmetyki te nie zawierają substancji szkodliwych dla Twojej skóry. Nie zawierają też zbędnych składników, często dodawanych przez producentów aby poprawić doznania sensoryczne podczas aplikacji kosmetyku. Ładny zapach, przyjemny kolor, jedwabista konsystencja wiąże się z zastosowaniem wielu potencjalnie alergizujących składników – emulgatorów, konserwantów, barwników i substancji zapachowych. Skórze te składniki nie służą, a wręcz szkodzą. W kosmetykach Creme bar ich nie znajdziesz. Klientki narzekają czasami, że muszą się do nich przekonać, bo niezbyt ładnie pachną ale efekty wynagradzają im szybko te „niedogodności”. Działanie zabiegów jest wspierane indywidualnie dobraną pielęgnacją domową. W tej metodzie pielęgnacji skóry nie ma przypadkowych składników, dobieranych „na oko”. Wszystkie kosmetyki zarówno wykorzystywane w zabiegu jak i w domu są skrojone na miarę. Czy to cię przekonuje?

Cena spersonalizowanego zabiegu Creme Bar od 100 PLN do 250 PLN. Zabieg może być dodatkowo wzbogacony o jeden z profesjonalnych masaży twarzy.